Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Radikale Venstre i Aarhus

Publiceret

14. maj
2016

Bestyrelsen

Bestyrelsen i Aarhus Radikale Vælgerforening

Formand
Klaus Bach Trads
Direktionskonsulent
klaus@radikaleaarhus.dk
tlf. 28 55 56 80
 
Kartoteksfører
Ejner Hviid Jensen
Pernsioneret lærer
ehj@stofanet.dk
tlf. 20 63 35 54
 
Nils M. Bertelsen
Daglig leder
n_bertelsen@hotmail.com
tlf. 28 51 70 99
 
Leif Søndergaard
Managementkonsulent
ls@astraconsult.dk
tlf. 40 79 45 97
 
Laura Hansen
Studerende
laura@hjollund.eu
tlf. 40 71 93 95
 
Næstformand
 
 
 
 
 
 
Frederik Aagaard Sørensen
Cand.Scient.Pol
frederik.aagaard.sorensen@outlook.com
tlf. 28 58 14 92
 
Kasserer
Lasse Bjerg
Finansmanager
lassebjerg@outlook.com
tlf. 91 31 26 15
 
Jacob Bagge Lundgaard Jensen
stud.scient.pol
jacob-lundgaard@hotmail.com
tlf. 51 26 26 90
 
Helena Tjørnehøj Christensen
stud.med
helena.christensen@hotmail.com
tlf. 40 16 01 16
 
Emil Vogelius
Radikal Ungdom
tlf. 22 39 61 20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suppleanter
Henrik Vinther
Kommunikationschef
vinthermail@gmail.com
tlf. 24 82 63 13

Mattias Agger
cand.mag
mattias.agger@gmail.com
tlf. 28 77 69 04

Anna-Christa Bjerg
Forlagsredaktør
asbjerg@gmail.com
tlf. 20 68 40 72